FANTINI THREE DREAMERS ROSSO

Kód: 12107
Neohodnotené
Značka: FANTINI
€49
Skladom (>5 ks)
Červené víno z dosúšaného hrozna

Detailné informácie

Doručenie
Doručenie
do 24 hodín
Garancia kvality
Garancia kvality
každého výrobku
3 000 výdajných miest
Výdajné miesta
Cez 3 000 výdajných miest
Výhodné zľavy
Výhodné zľavy
zľava 5 € pri ďalšom nákupe nad 45€ s kódom AKCIA5

Podrobný popis

Červené víno z dosúšaného hrozna

Víno s výrazným charakterom, ktoré je vlajkovoiu loďou vinárskej skupini FANTINI VINI– GROUP FARNESE. Zosobňuje vinársky sen troch zakladateľov vinárstva Cantalupo a vinárskej skupini FANTINI – FARNESE VINI, ktorý sa zrodil pred viac ako 27 rokmi. 

Jedinečné a veľké červené víno, ktoré je hodné tohto sna, pochádza z oblasti Abruzzo a je vyrobené z hrozna odrody Montepulciano d´Abruzzo za použitia metódy „appassimento“ - dosúšania hrozna, ktorá sa používa pri výrobe slávnych vín Amarone. Vďaka tomu má toto vínu nevídanú hĺbku, mohutné telo a aj výrazný obsah alkoholu. Ako celok však pôsobí harmonicky a elegantne. 

Kľúč na fľaši je metaforickým kľúčom ku splneniu (akéhokoľvek) sna!

GRUPPO FANTINI je projekt, ktorý sa zrodil v srdci Stredomoria, v oblasti Abruzzo, v malom mestečku Ortona v roku 1994. Traja vinárski a obchodní partneri – traja snílkovia tu začali realizovať svoj sen, ktorý je dnes skutočnosťou:  vytvorili silnú vinársku skupinu v Južnom Taliansku, ktoré bolo dovtedy podceňované a zaznávané, pokiaľ ide o produkciu veľkých a kvalitných vína. Skupina združuje viacero vinárstiev, ktoré spája kvalitná a inovatívna produkcia. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: